abctechMAGNáš magazín ze světa techniky

Nejnovější

Představení produktu: TP-Link TL-SG3428X-UPS JetStream Switch s UPS

Představujeme 22.6.2023

TP-Link TL-SG3428X-UPS JetStream Switch s UPS je vynikajícím síťovým přepínačem, který nabízí pokročilé funkce. Jeho kombinace vysoké propustnosti, robustního provedení a integrovaného záložního zdroje přináší jistotu provozu sítě.

Představení produktu: Solight bateriová WIFI kamera se solárním panelem

Představujeme 22.6.2023

Bateriová WIFI kamera se solárním panelem od výrobce Solight je inovativní zařízení, které nabízí bezproblémové monitorování prostřednictvím snadného připojení a výkonného solárního panelu. Tato kamera je vhodná pro venkovní použití díky svému krytí IP65.

Recenze produktu: Mini DC UPS

Otestovali jsme pro vás 22.6.2023

Domácí záložní zdroje jsou stále rozvíjejícím se segmentem. Pokud však chceme zálohovat pouhou bezpečnostní kameru, či domácí WiFi router, moc dostupných řešení k dispozici není. MHPower je napájecí adaptér a Mini UPS 2 v 1.

Měniče napětí: modifikovaný nebo čistý sinus?

Poradna 27.6.2023

U měničů napětí se setkáváme nejčastěji se dvěma druhy sinusových průběhů, které lze najít na výstupní zásuvce 230V. Častým dotazem před nákupem měniče napětí je, zda potřebuji modifikovaný nebo čistý sinus. Co znamená čistý sinus? Co znamená modifikovaný sinus?

Jak správně vybrat měnič napětí?

Poradna 27.6.2023

Smysl měničů napětí (proč kupovat měnič?). Měnič napětí mění provozní napětí z 12V a 24V na 230V, umožňuje využívat síťové spotřebiče napájené z běžné zásuvky všude tam, kde není rozvod elektrické energie, případně tam, kde dochází k výpadkům v rozvodné síti.

Monokrystalický nebo polykrystalický solární panel? Jaký vybrat?

Poradna 27.6.2023

Pro výrobu fotovoltaických panelů se používá buď monokrystalický, nebo polykrystalický křemík, ze kterého jsou vyrobeny jednotlivé články. Sérioparalelním zapojením těchto článků vznikají FV panely. V tomto mini článku si vysvětlíme základní rozdíly, mezi oběma nejběžnějšími druhy.

Jak zesílit signál vaší WiFi?

Poradna 27.6.2023

Potýkáte se s problémem, že v určitých částech vašeho domu nebo bytu nemáte dostatečné pokrytí WiFi signálem? Příčin může být několik, přitom řešení nemusí stát zákonitě stovky nebo dokonce tisíce korun. V tomto článku Vám doporučíme opatření od těch nejlevnějších.

Contact us!

491 041 044