abctechMAGNáš magazín ze světa techniky

Představení produktu: TP-Link TL-SG3428X-UPS JetStream Switch s UPS

Představujeme
22.6.2023

TP-Link TL-SG3428X-UPS JetStream Switch s UPS je vynikajícím síťovým přepínačem, který nabízí pokročilé funkce. Jeho kombinace vysoké propustnosti, robustního provedení a integrovaného záložního zdroje přináší jistotu provozu sítě.

Síťový přepínač TL-SG3428X-UPS je vybaven 24 gigabitovými LAN porty s rychlostí 1000Mbps, což umožňuje rychlý přenos dat v síti. Kromě toho disponuje 4 SFP porty s rychlostí 10Gbps pro optická vlákna, což umožňuje připojení ke vzdáleným síťovým segmentům s vysokou rychlostí. Tato kombinace portů poskytuje flexibilitu a škálovatelnost pro potřeby rozsáhlých sítí.

Jedním z nejzajímavějších prvků tohoto přepínače je integrovaný záložní zdroj (UPS), který zajišťuje nepřetržitý provoz sítě i při výpadku napájení. Díky tomu jsou předejity případné výpadky a minimalizuje se riziko přerušení provozu v kritických situacích. Záložní zdroj je napájen přes DC svorkovnici, ze sítě (230V) nebo pomocí baterie.


Fyzicky je přepínač TL-SG3428X-UPS navržen pro montáž do racku. Jeho kovové šasi zajišťuje pevnost a odolnost. Bezventilátorový design přispívá ke tichému provozu a snižuje riziko selhání souvisejících s mechanickým opotřebením ventilátorů. Provozní teplota se pohybuje od 0 do 45 stupňů Celsia, což umožňuje použití přepínače v různých prostředích.

Přepínač TL-SG3428X-UPS poskytuje vynikající výkon. S podporou jumbo rámců o velikosti 9000 bytů a rychlostí předávání paketů až 95 Mpps je schopen efektivně zpracovávat velké objemy dat. Rychlost přepínání dosahuje až 128 Gbps, což přináší rychlou a plynulou komunikaci v síti. Díky tabulce MAC adres s kapacitou 16000 záznamů je možné spravovat velké množství zařízení v síti.
Přepínač TL-SG3428X-UPS je dodáván s bohatým softwarovým vybavením. Poskytuje možnost správy a konfigurace pomocí webového rozhraní, SSH, Telnet nebo prostřednictvím řídícího softwaru Omada controller. Podporuje funkce jako VLAN, QoS a DHCP snooping, které přispívají k efektivní správě sítě. Navíc je plně kompatibilní s IPv6, což zajišťuje budoucí rozšiřitelnost a kompatibilitu s novými technologiemi.

TP-Link TL-SG3428X-UPS JetStream Switch s UPS je spolehlivým a výkonným síťovým přepínačem, který nabízí vysokou propustnost, pokročilé funkce správy sítě a záložní zdroj pro nepřetržitý provoz. S jeho pomocí je možné vytvořit robustní a stabilní síťovou infrastrukturu, která plně vyhovuje potřebám podnikových prostředí.

Contact us!

491 041 044