abctechMAGNáš magazín ze světa techniky

Představení produktu: Solight bateriová WIFI kamera se solárním panelem

Představujeme
22.6.2023

Bateriová WIFI kamera se solárním panelem od výrobce Solight je inovativní zařízení, které nabízí bezproblémové monitorování prostřednictvím snadného připojení a výkonného solárního panelu. Tato kamera je vhodná pro venkovní použití díky svému krytí IP65.

Jednou z hlavních výhod této kamery je solární 4W panel, který umožňuje nezávislý provoz bez nutnosti kabelového napájení. Při dostatečné intenzitě osvitu a správně nastaveném aktivitním PIR čidlu je kamera schopna pracovat zcela bez dobíjení. To je skvělá vlastnost, která uživatele zbavuje starostí s pravidelným nabíjením baterie.

Díky smart WIFI technologii můžete kameru snadno ovládat pomocí mobilního telefonu a aplikace, a to z jakéhokoliv místa na světě. Živý přenos i procházení uložených dat je tedy možné kdykoliv a odkudkoliv. Kamera rovněž posílá oznámení o pohybu v okolí přímo na váš mobilní telefon, což zvyšuje bezpečnost a umožňuje rychlou reakci na potenciální nebezpečí.

Instalace kamery je velmi jednoduchá, jelikož není nutná žádná kabelová forma napájení. Stačí ji umístit na vhodné místo, které má dostatek slunečního světla, a můžete začít využívat všechny její funkce. Kamera disponuje rozlišením 1080P Full HD a pozorovacím úhlem 100°, což zajišťuje ostrý a široký obraz s detailními informacemi.

Noční režim kamery je vybaven 4ks IR LED s dosvitem 10m, což znamená, že i při nízké světelnosti bude kamera schopna poskytnout kvalitní obraz. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru můžete také využít dvoucestnou komunikaci.


Aplikace Smart Life/Tuya je dostupná v českém jazyce jak pro iOS, tak pro Android. Tato aplikace umožňuje snadné ovládání a správu kamery a dalších funkcí přes váš mobilní telefon.

 

Kamera je vybavena 2ks zabudovaných baterií Li-Ion 18650 3,7V s celkovou kapacitou 5000 mAh, které zajišťují dlouhou výdrž. Solární panel je schopen generovat dostatečný výkon pro dobíjení baterie i za snížené sluneční intenzity. Za světla dochází k dobíjení baterie a za tmy je kamera napájena přímo z baterie.

Další výhodou je možnost rozšíření úložného prostoru pomocí micro SD karty až o kapacitě 128GB. Pokud preferujete cloudové úložiště, kamera podporuje Cloud servis pro uložení dat, přestože jde o placenou službu.Rozměry kamery jsou 22070130mm, což zajišťuje dostatečnou viditelnost a stabilitu při umístění na stěnu. V balení najdete vše potřebné, včetně návodu, nabíjecího kabelu micro-USB, montážní sady, držáku na zeď, šroubováku a resetovací jehly.

Bateriová WIFI kamera se solárním panelem od výrobce Solight je skvělým řešením pro ty, kteří hledají bezdrátovou bezpečnostní kameru s vynikajícím výkonem a snadnou instalací. S vysokým rozlišením, širokým pozorovacím úhlem, nočním režimem a dvoucestnou komunikací se jedná o kompletní zařízení pro monitorování prostoru. Díky solárnímu panelu a bateriím s velkou kapacitou je tato kamera spolehlivá a nezávislá na kabelovém napájení.

Contact us!

491 041 044